Вітаємо нових стипендіатів від Фонду випускників!!
![Ура! Стипендія 2](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/01/Ura-Stipendiya-2-300x200.jpg)
Кажуть, що хороший режисер акумулює довкола ідеї, творчі сили, правильних людей та шукає форму для того, аби розказати історію про головне...
Але що ж є важливим і найголовнішим? Важко сказати, зате ми впевнені, що для Фонду випускників Русанівського ліцею, найцінніше – це ліцеїсти: обдаровані, успішні та активні! Саме ці характеристики стали ключовими для осередку Фонду, щоб визначити достойних учнів у рамках проекту «Стипендії ліцеїстам» та визначити такі номінації:
Вітаємо наших учнів-стипендіатів й бажаємо їм подальшого розвитку, творчих успіхів і нових життєвих перемог!