«ІТ-школа Samsung» продовжує роботу у Русанівському ліцеї
![IMG-675f79fc6d69b8e6fd345742eb98998d-V](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/09/IMG-675f79fc6d69b8e6fd345742eb98998d-V-300x169.jpg)
З 13 вересня соціальний проект ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» продовжує роботу «ІТ-школи Samsung» для учнів 9-11 класів закладів освіти лівобережних районів міста Києва на базі Русанівського ліцею. Співпраця відбувається у рамках меморандуму про співпрацю.
У відбіркових тестуваннях взяли участь 80 кандидатів. Формуються дві навчальні групи.
Протягом навчального року слухачі набуватимуть знання та навички з таких тем: програмування на мові Java, введення в об’єктно-орієнтоване програмування, основи програмування Android-додатків, алгоритми і структури даних на мові Java, основи розробки серверної частини мобільних додатків. За результатами навчання учні створюють власний мобільний додаток на платформі Android.