Учням ліцею

Привіт, учень Русанівського ліцею!

Ми - випускники ліцею. Деякі з нас вийшли із ліцею понад 20 років тому, але й досі ми підтримуємо зв'язок між собою, з вчителями та нашим улюбленим ліцеєм. У нас невелика, але дружня ком'юніті випускників, і ми намагаємося віддячити вчителям та ліцею за ті роки, коли вони нас навчали та виховували.

До того ж ми вважаємо, що кожний теперішній учень Русанівського ліцею має так само отримати задоволення від навчання, як отримували колись і ми! У нас, випускників, вже є активні проекти та ідеї, але ми також хочемо почути кожного учня - якщо в тебе є ідея, побажання, потреба, (чи, може, проблема) або просто подяка - напиши нам - ми спробуємо тобі допомогти! Як зв'язатися с випускниками РЛ - пиши на пошту [email protected] або у соцмережах особисто:
Марина Гаєвська Марина Гаєвська, випуск 1998 року Я на Facebook Олександра Шестопалова Олександра Шестопалова, випуск 1998 року Я на Facebook Напиши мені листа
Юлія Філіпповська Юлія Філіпповська, випуск 1998 року  Я на Facebook Ольга Вознюк Ольга Вознюк, випуск 2010 року Я на Facebook Напиши мені листа  

Ми будемо допомагати!

Якщо ти вже випускник ліцею - приєднуйся до ком'юніті випускників Русанівського Ліцею!

Випускникам ліцею від колективу РЛ

Дорогий Випускник Русанівського ліцею!

Ми вдячні, що ти вчився саме у нас, і впевнені, що твоє ліцейне життя пройшло недаремно. Сьогодні ти переповнений вже не тільки мріями, а й планами - знаєш, куди йдеш, чого хочеш і як цього домогтися. Але є ще юні обдарування, їх батьки, які не визначилися з вибором - і можливо, саме твій відгук зверне на себе їхню увагу. Запрошуємо долучитися - читати бiльше Ми будемо дуже вдячні тобі за власну думку про ліцей і про той час, коли ти тут навчався. Залиш відгук про ліцей та побажання ліцею. Ми приймемо і критику, і солодкі промови.

Заповни Анкету Випускника

З повагою,

Колектив Русанівського ліцею

Фонд Выпускников