Випускники – наша гордість!
![](https://scontent.fiev12-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53204895_2512101018865407_5922076872534917120_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_ht=scontent.fiev12-1.fna&oh=806263a1a121b9bc3d5edfe7ce19d9b1&oe=5D1A668D)
І одна з них, дизайнерка світового рівня - Олена Фатєєва. Якось, оця тендітна красива дівчина зайшла до ліцею і… вирішила змінити дизайн. Вона розпочала копітку роботу з чистого аркушу: зустрічі з ліцеїстами, вчителями, депутатами та майстрами.
Створивши чудовий проект під її керівництвом, ми впевнено рухаємось вперед у напрямку «Нового освітнього простору», яке буде одночасно естетичним і функціональним..
А вона поспіває усюди!! Зі шпальт журналу ця творча, креативна та чудова дівчина бажає всім нам добра в цей весняний чудовий день.
Вітаємо, Олену Фатєєву!
Бажаємо їй творчої наснаги та насолоди від краси своїх неперевершених проектів.
С. Тимошенко