Випускники ліцею отримали право на першочергове зарахування до КНУ імені Тараса Шевченка
![КНУ Шевченка](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2014/02/KNU-SHevchenka-300x213.jpg)
Значна кількість випускників Русанівського ліцею м.Києва уже більше 20 років при вступі до вищих навчальних закладів обирає Київський національний університет імені Тараса Шевченка, віддаючи перевагу таким факультетам: кібернетиці, механіко-математичному, радіофізичному, фізичному.
За підсумками п’ятирічного моніторингу показників ЗНО та на підставі Закону України «Про освіту» 07 жовтня 2013 року ліцей та Університет уклали Договір про співпрацю з метою створення системи неперервної освіти, єдиного освітнього простору з розвитку здібностей обдарованої учнівської молоді, забезпечення профорієнтації старшокласників з підготовки до вступу на факультети та в інститути Університету.
Особливість цієї домовленості в тому, що випускники нашого закладу мають право на першочергове зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно Правил прийому п.11.1 , погоджених МОіНУ від 12.12.2013 р.