Свято Нового року в РЛ
![20171222_104744-ANIMATION](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2017/12/20171222_104744-ANIMATION.gif)
22 грудня Русанівський ліцей відсвяткував Новий рік. Усіх вітали Дід Мороз, Снігуронька, Ельфи із 8-А. Це було справжнє мандаринове свято. Відбувся чудовий благодійний новорічний ярмарок смаколиків і сувенірів.
На перервав лунала святкова музика. Дякуємо всім класам за гарний настрій, участь у ярмарку, за усмішки й позитив.
З Новим роком і Різдвом Христовим!!!
Хай щастить у всьому.