Проект «Учитель на день»
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/04/Urok-1-1024x683.jpg)
На один день у ліцеї відбулися великі зміни – до роботи взявся новий педагогічний колектив, а саме учні 9-11 класів Русанівського ліцею, перевтілившись у наших вчителів.
Для того, щоб уроки проходили у звичайному режимі, потрібна була ретельна, довготривала підготовка, яку забезпечили Локтіонов Даніїл (учень 11-А) і Галина Володимирівна (психолог).
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/04/Urok-2-1024x683.jpg)
Відчайдухи заздалегідь ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно склали конспекти уроків, підібрали цікаві дидактичні матеріали, виявивши неабияку наполегливість і старанність.
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/04/Urok-3-1024x683.jpg)
Звичайно, усі хвилювалися в очікуванні уроків, але учні залишилися задоволеними роботою «молодих учителів» й отримали нові враження.
Самі ж ліцеїсти використали можливість побути в ролі вчителя. Познайомилися з різними методами ведення уроків і вклали у свої заняття не тільки набуті знання, але й частинку душі. А діти це, безперечно, відчули!
Цього дня в ліцеї, як зазвичай, панували злагода, порядок та дисципліна.
За відгуками професіоналів усі уроки було проведено на високому та достатньому рівнях.
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/04/Urok-4-1024x683.jpg)
Дякуємо, молоді вчителі, учителі – дублери, відчайдухи, за вашу рішучість, наполегливість, оригінальність й організаторські здібності.
Успіхів вам!
Г. Орлова