Перший онлайн-квест Рл: підсумки
Доволі складно уявити собі свято Останнього дзвоника в дистанційному режимі. Але цьогорічні випускники, учні 11-А класу, знайшли спосіб перенести одну з найулюбленіших розваг ліцеїстів — командні квести — у безпечний онлайн-формат!
У квесті взяли участь 65 бажаючих, серед яких учні 7-10 класів ліцею та навіть наші вчителі (!), а одинадцятикласники виступили в якості кураторів для команд.
Після жеребкування та розподілу всіх бажаючих на 11 команд, учасники зустрілися в Zoom та отримали посилання на перше завдання квесту.
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/06/ch-1024x480.jpg)
Наприклад, найкмітливіші команди одразу здогадалися, що на стартовій сторінці є транслітерована підказка подивитися в html-код сторінки, де було сховано посилання на наступний етап. Але це був лише початок: на команди чекали численні завдання з використанням різноманітних шифрів та азбуки Морзе, командний пазл, задачі на географічні координати та навіть запитання в стилі гри «Що? Де? Коли?».
![](https://telegra.ph/file/d1a416896eb307d631e01.png)
«Ох, ну і складний вийшов квест!» — один з найпопулярніших коментарів команд-учасниць. Дійсно: загалом більшість команд витратила на проходження завдань більше чотирьох годин! Та навіть не дивлячись на це, лише одна команда впоралась із ними без жодної підказки.
![](https://telegra.ph/file/5091f9575b9576b823a15.png)
Організатори щиро вдячні всім учасникам за відвагу, порядність, та, звичайно, за дуже теплі відгуки 🙂 Сподіваємося, ви отримали задоволення!
Юрій Нефедов, учень 11-А класу