Наша допомога ЗСУ

Кажуть, армія має силу, коли в неї  надійний тил. Ми намагаємось таким стати.  Бо наші мужні воїни продовжують боротьбу, відчуваючи підтримку, знають, що за ними стоїть народ України. Допомога може бути різною, головне мати бажання! Малюнки, обереги від дітей;  смаколики та теплі речі, зібрані для наших захисників, необхідні медикаменти, окопні свічки та хімічні грілки – все це задля щасливих усмішок   і підтримки наших незламних бійців.

Під час канікул продовжували робити окопні свічки з учнями 10-11 класів, які вже стали просто професіоналами в цій справі. Дякую їм!

Фото звіт

А ще, хочу висловити велику подяку всім працівникам Русанівського ліцею, які знаходили вільний час, щоб плести маскувальну сітку, бо попри сотні виготовлених, потреба в маскувальних засобах не зникає. Наші вчителі досконало вивчили технологію та,  підбираючи кольори стрічок під пори року, з натхненням виготовили кілька сіток, які вже відправлено на передову.

Але ми не  збираємось зупинятись й просимо всіх долучитись до спільної справи. Нам потрібна тканина сірого, зеленого, коричневого та білого кольорів; бляшанки, картон, віск і парафін та ваша віра в нашу перемогу.

Дякую всім і кожному, хто долучається до такої важливої справи!!!

Світлана Тимошенко

Фото звіт

#Слава_Україні!
#Разом_до_ПЕРЕМОГИ!

Коментарі

Фонд Выпускников