Головний приз олімпіади
![buklet_ZnayPad_A5_x4](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2014/04/buklet_ZnayPad_A5_x4-300x249.jpg)
У рамках традиційного Фестивалю «Квітень-фест» цього року проходять три олімпіади: з математики Русанівського ліцею, головоломок та з геометрії імені І.Шаригіна. Нестандартне мислення, високий рівень інтелектуальних та творчих здібностей розкривають учні - учасники цих заходів.
Підтримати «золотий фонд» нашого майбутнього вирішила компанія «SENKATEL», яка стане спонсором головного призу переможця олімпіади.