Довгоочікувана Маївка очима її учасників

Скаржинець Кирило,  8 клас
Дякую за Маївку- такий чудовий подарунок! Це найкрутіша, найцікавіша, найдрайвовіша подія цього навчального року. Усе було чудово: розбивати табір, приймати участь у денній грі та майстер класах, варити борщ та співати пісні біля нічного багаття.

Але найважливіше – це тепла, дружня атмосфера та почуття єдності між усіма присутніми на галявині, членами великої сім’ї Русанівського ліцею. Буду з нетерпінням чекати на вереснівку!

 

Кримська Ксенія, 9 клас
У цей раз травнівка видалась надзвичайно дружньою, було неймовірно круто і весело проводити час із однолітками! Також здорово, що ми стали більш самостійними. Було достатньо часу для відпочинку. Дуже хочетьсязнову повернутись на галявину. Чекаємо Вереснівки.

Киричек Ігор, 9 клас
Я дуже радий, що у цьому році, вчителі та випускники змогли організувати цей захід,  незважаючи на деякі обмеження. Невеликий  колектив, і денна гра була не дуже довгою, але  я радий, що ця традиція ліцею залишилась!!. Приїхати на галявину після такої перерви було дуже ностальгічно! 

Я не пропустив жодної Травнівки чи Вереснівки за весь час, і не збираюсь. Це дуже класна та незвичайна подія!!!

Горецька Дарія, 8 клас
Наші вихідні на поляні однозначно одні з найкращих! Трохи втомлені, але, попри це, наповнені  емоціями, ми проходили надзвичайно цікаві завдання у денній грі. Нам у нагоді стали навички комунікації й спритності, вміння домовитися та допомогти один одному дійти до кінця.

Але найбільше мені сподобалося вогнище, адже це було дуже атмосферно та цікаво.

Усе незабутньо та настільки круто, що навіть дощ та різні труднощі не завадили нам насолодитися всіма заходами!

Маша Клименко, Маргарита Ревуцька, Яна Рибалка, Радченко Дар’я,  10 клас
Маївка – дуже важлива традиція, яка вчить самостійності, винахідливості, згуртованості і командній роботі. Нам сподобався процес організації Маївки. Дуже приємно не просто перебувати там, а знати, що ти особисто “доклав руку” до створення цієї атмосфери. 

Денна гра, яку ми так чекали, була дуже класна, особливо мотузкові етапи.  Найбільше нам сподобався велике багаття в п’ятницю і суботу. 
Це була сама атмосферна та душевна  подія за весь навчальний рік. Круто було співати біля великого багаття в одному колі  з учнями, які  навчаються в ліцеї зараз, вчителями,  і випускниками, які  закінчили наш ліцей 20 років тому, і вже приїжджають зі своїми дітьми. Ми впевнені, що саме  такі  моменти єднають усіх, хто причетний до Русанівського  ліцею. Дякуємо всім, бо  в цьому наша велика сила!!!

Варя Бабій, 10 клас

Ця травнівка була досить незвичною для всіх, а особливо для нашого класу. На жаль, було мало людей, але й це не зіпсувало похід. Організовувати травнівку не так легко, як брати в ній участь. Але це чудовий досвід. Окрім того, цей захід дарує безліч щасливих емоцій, які неможливо передати словами. 

Денна гра, велике багаття та інші розваги допомагають подружитися з різними людьми, адже ви робите щось разом, а коли все вдається ви пишаєтеся один одним. У такі моменти відчуваєш, що Русанівський ліцей це справді одна сім’я.

Аня Корженко, 9 клас
Травнівка, як завжди, була дуже атмосферною та затишною, адже ми перебували у дружньо-родинному колі вчителів, ліцеїстів, випускників та батьків. Неповторні емоції так насичували ці три дні, що з одного боку здалося, ніби пройшов тиждень, але і повертатись додому зовсім не хотілось.

 

Лев Власов, 10 клас
Хочу подякувати Олександру Анатолійовичу та  всім учасникам за організацію наших маївок і вереснівок, в тому числі й останньої. Ці заходи мені дуже  до душі, і я завжди намагаюся на них бути присутнім.
 

Як на мене, це чудово, що в нашому ліцеї є такі захоплюючі вилазки на природу, від яких я завжди отримую заряд позитивної енергії. Наша поляна відволікає від повсякденної  напруги, дозволяючи відпочити, згуртувати як колектив нашого класу, так і всього ліцею. Життя в лісі, в наметах, всі наші вогнища та пісні, робота та  ігри – це все те, що в мені розпалює внутрішній вогонь і впевненість в собі. Мені б дуже хотілося, щоб ця традиція продовжувалася для нинішніх  та майбутніх поколінь учнів і вчителів. А я завжди буду радий допомогти та взяти участь! 

Ярина Печененко, 8 клас
Наша перша Вереснівка дуже сподобалась,  і  я,  з нетерпінням, чекала нових походів. Очікування затяглося на цілих півтора роки, але яка ж радість настала, коли ми дізналися, що Травнівці бути! Я провела чудові вихідні з друзями.

Вони були сповнені веселощами, піснями біля вогнища, спілкуванням, іграми та сонцем. І що може бути смачніше ранкової каші з казана та тепліше ніж посиденьки під гітару біля багаття? Травнівка та Вереснівка, для мене, це події, що дають наснагу та є мотивацією на весь навчальний рік.

Дякую РЛ за яскраві моменти мого життя♡♡♡

Костя Безрук, 10 клас
Насправді, ця маївка була однією з найкращих за весь час, адже  ми були в ролі організаторів. З одного боку це круто, адже могли відчути себе старше, але з іншого нам додалося роботи… Ми пробули на галявині довше, ніж всі інші і, відповідно, втомилися більше. Але це хороша втома, як після продуктивного дня. 

Командна гра мала набагато більшу роль ніж індивідуальна. Особливо крутий був мотузковий етап (четвертий).  Як завжди,  повертатися в “бетонні джунглі”  не хотілося. Але думка про те, що повернемося сюди у  вересні втішила. Хочу сказати величезне спасибі всім, хто організував для нас цю маївку (особливо в складну епідеміологічну ситуацію). Сподіваюся, коли стану випускником, все одно зможу приїжджати на галявину :))

Микита Сушко, 8 клас
Маївкою я цілком задоволений. Вона  допомагає перезавантажити мозок, відпочити від міського та повсякденного галасу. Після повернення додому починаєш по-іншому ставитися до, здавалося б, повсякденних речей, таких як інтернет, зручний диван, затишний світ люстри і так далі.

Але я ні в якому разі не хочу сказати, що саме перебування на природі мені не сподобалося – навпаки, романтичні дощові ночі, комфортна атмосфера багаття, приємне спілкування, цікаві ігри та конкурси – все це відрізняє звичайний кемпінг від маївки, перетворюючи її в справжнє свято. Єдине що мені не дуже сподобалося – дуже «дружні» комарі, від яких навіть спрей не рятував.

Марія Писаренко, 8 клас
Травнівка та Вереснівка є невід‘ємною частиною життя учнів Русанівського ліцею.
Усім учням дуже сподобалось, бо мали змогу працювати у команді, яка складалася з учнів різних класів. Ми дізналися більше один про одного …

Ми дізналися більше один про одного та провели весело час разом виконуючи різні цікаві завдання, що вимагали максимальної злагодженості та сконцентрованості.

 Цей туристичний похід зближує та об‘єднує усіх учнів Русанівського ліцею. Саме тому ліцеїсти з нетерпінням чекають її..

 

Артем Крючков, 8 клас
Кожен раз на маївці/вереснівці  не буває однаковим. Це приголомшливі емоції, цікаві конкурси, живе спілкування і взагалі, класне проведення часу. Мені все дуже сподобалося! Я радий, що поїхав. Дякую, чекаю з нетерпінням наступних.

Фатхулов Ельдар, 10 клас
Мені найбільше сподобалося складати завдання для гри, хоча  я запропонував усього одну… Але неможливо забути вогнище  у колі друзів, пісні, і те,  що цього  разу ми з однокласниками швидше пройшли маршрут від електрички до галявини.

Коментарі

Фонд Выпускников