14 лютого в ліцеї
День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Саме таким було 14 лютого у РЛ.
Зранку кожен отримав половинку сердечка, в якій було написано частину прислів’я про кохання. Завданням було знайти людину з іншою половиною сердечка і продовженням прислів’я, пояснити його значення і отримати приз. Сьогодні з цим завданням справилися 24 пари.
Мені сподобалось, а вам, ЛІЦЕЇСТИ?
![3](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/3-180x300.jpg)
![4](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/4-180x300.jpg)
![2](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/21-180x300.jpg)
![1](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/11-300x200.jpg)
![5](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2019/02/5-225x300.jpg)