День пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/Babij-YAr_2.jpg)
В історії нашого міста багато трагічних сторінок, але про таке не можна забути.
Пам’ятаємо!! Щоб серце ніколи не розривалось від таких втрат.. Понад 100 тисяч людських життів обірвалось у цьому яру. Хіба можна забути про тих, хто пройшов дорогою смерті й поліг у братській могилі Бабиного Яру.
У колективній пам’яті будь-якого народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів – вони завжди живі, так само, як є живим біль втрати за кожним.
![](https://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2020/09/Babij-YAr_1.jpg)
Про це говорили сьогодні з учнями на уроках історії, про це мовчали сьогодні в холі при запалених свічках, про це треба пам’ятати, щоб не повторилось..