День ліцеїста 2016

den-litseista-2016_39

Кожного року учні Русанівського ліцею з нетерпінням чекають на 19 жовтня. А особливо ті, кого мають посвячувати в ліцеїсти. Це учні 8 класу й ті, хто прийшов до ліцею в старших класах і не проходив обряд посвяти: виголошення клятви, «помазання» пензлями (коли на твоєму обличчі з’являються літери РЛ і різні смайлики).

Цього року всі готували виступи з теми «Наука і життя». Актив ліцею відзняв цікаві й веселі відеоролики.

den-litseista-2016_20 До речі, уперше на сцену вийшов увесь учнівський актив, і ми побачили, хто намагається зробити життя в ліцеї креативним, барвистим. Виступ кожного класу супроводжувався різними слайд-шоу.

Хоч сценки класів були аматорськими, дитячими, це було здорово! До яких тільки вигадок не вдавалися! 7-клашки жартували на тему науки та освіти в дусі КВК. 9-А показав часи інквізиції, 9-Б – різні стихії, 10-А відправив наших учителів на острів, де вони навчали наукам папуасів. А 11-ті класи намагалися помирити теоретиків і практиків та врешті-решт відправили їх разом на Марс. 8-класники проводили уроки в різних жанрах: фентезі, кримінально-пригодницькому… den-litseista-2016_54

Момент вручення золотого та срібного значка РЛ найкращим учням ліцею за навчальні й громадські досягнення був хвилюючим, адже ніхто не знав, кого викличуть на сцену.

Приємно, що на свято завітав автор-виконавець пісень, русанівець, Андрій Іванов зі своїм маленьким сином. Вони подарували всім пісні про дитинство й дружбу.

День ліцеїста, як завжди, пройшов у дружній атмосфері!!!

Весь фото звіт

Підпишіться на новини ліцея по email:

Коментарі

Фонд Выпускников