“Давайте знайомитись” – Максим Степаненко, 7 клас

Навколо нас багато цікавого та захоплюючого. Кожен може знайти собі щось до душі. Захоплення людини – це те, що вона робить не тому, що треба, а тому, що їй це подобається. А чим захоплюєтесь ви?..

Продовжуємо проект «давайте знайомитись!»  У ньому пропонуємо розповісти про себе та  своє хобі. Приєднуйтесь. Чекаємо саме на вашу розповідь!!!

Привіт, я не тільки математик)
Крім книг, шахів і футболу є дві речі, які дуже важливі в моєму житті. Я – турист. Мені розповідали, що на Говерлі я побував перший раз у 5 місяців з батьками. Не пам’ятаю, напевно так і було. А потім – безліч байдарочних походів кожного літа, пішо-гірні походи Карпатами з наплічниками, майже всі двохтисячники Чорногірського хребта, Свидовець, Боржава, гірські озера. Це неймовірні враження у моїх щорічних тижневих походах горами України. А ще декілька разів мандрував Лікійською стежкою Туреччини, там, де зустрічаються велетенські гори з ласкавим морем і старовинною історією.

І друге. Але, ні, це перше і дуже важливе в моєму житті: спортивні бальні танці. З ними спочатку мене знайомив мій рідний брат – Степаненко Микита (пам’ятаєте, випуск РЛ 2016?). Він також діючий спортсмен і тренер. Мої перші кроки були невпевненими, але потім, коли багато чого навчився і зрозумів, стало неймовірно цікаво і круто.

Тепер суто цифри для любителів математики:
8 років у цьому спорті, дві програми: європейська та латиноамериканська, 10 танців, 25-30 годин тренувань на тиждень, три Чемпіонати світу з нашою участю і 7 медалей на них. Але головне те, що, коли ти працюєш у спортивному залі і буває важко, згадуєш, шо кожен твій вихід на паркет – привiд довести всім, що спортсмени України – найкращі, і країна наша теж найкраща! Саме на паркеті мій бій, і потрібно витримати його гідно. А коли, стоячи на п'єдесталі, чуєш гімн України – йдуть мурашки по шкірі. Радість і гордість! А наступного дня з новими силами і натхненням – на тренування…

Коментарі

Фонд Выпускников