14 жовтня — День захисника України
![20151013_170102](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/10/20151013_170102-176x300.jpg)
Вітаємо всіх з великим святом, яке є символом духовної єдності нашого народу!
Вшануймо «силу нескорених», мужність та героїзм захисників України, захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої землі від часів славного козацтва до сьогодення.
Серед батьків наших учнів, серед випускників Русанівського ліцею є учасники АТО. Серед них наш учитель математики й інформатики, наш випускник Єршов Дмитро Євгенович, який нещодавно повернувся додому. Ми раді бачити його живим і здоровим! Дякуємо всім воїнам , що стоять на захисті нашої країни.
Слава Україні!
![20151013_170201](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/10/20151013_170201-300x200.jpg)
![6448z4](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2015/10/6448z4-300x200.jpg)