XVII Міжнародний фізико-математичний фестиваль
![ФЛ1](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/05/FL1-300x225.jpg)
Поки інші відпочивають, ліцеїсти знову перемагають! З 05 по 08 травня 2018 року учні 8-9 класів Русанівського ліцею традиційно узяли участь у XVII Міжнародному фізико-математичному фестивалі ліцею «Лідер», де здобули одразу кілька перемог! Дні фестивалю були справді напруженими: організатори підготували цілий ряд індивідуальних та командних змагань з математики та фізики, тож сумувати часу не було.
Команда 8-го класу у складі Прохора Шляхтуна, Олександра Шестопалова, Вадіма Прибила та Іллі Дерогана дебютувала у турнірі з командним ІІІ місцем у «Математичному експресі» та особистими досягненнями:
![ФЛ2](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/05/FL2-300x225.jpg)
Команда 9-го класу у складі Марка Хасіна, Ростислава Ляпкіна, Володимира Точоного, Данила Гаврилюка, Владислава Радомського та Кирила Штефієнка зібрала призові місця одразу в усіх математичних змаганнях:
А також особисті досягнення наших дев’ятикласників:
![ФЛ3](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2018/05/FL3-300x225.jpg)
Вітаємо наших переможців!
Вдячні організаторам турніру за надзвичайний досвід!
Дякуємо учителям Русанівського ліцею:
Харченко Людмилі Андріївні,
Древалю Максиму Михайловичу,
Селезневу Юрію Орлеановичу
та Тимошкевичу Тарасу Дмитровичу
Дякуємо Фонду випускників Русанівського ліцею за підтримку, завдяки якій ліцеїсти отримали змогу узяти участь у фестивалі!
Древаль Максим Михайлович