Щиро вдячні випускникам 2008 року
![комп и физика](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2017/10/komp-i-fizika-300x205.jpg)
Щиро вдячні випускникам Русанівського ліцею 2008 року, які відразу відгукнулись на прохання та подарували ліцею три нових ноутбуки для того, щоб учні могли отримувати повноцінну та якісну освіту, застосовуючи вміння і навички під час виконання робіт фізичного практикуму.
Широкі можливості при виконанні лабораторного експерименту з фізики має використання комп'ютера на різних етапах цієї роботи. Зокрема, дозволяє графічно подати будь-яку математичну функцію, моделювати фізичні процеси, складні фізичні та технологічні установки, розглядати фізичні процеси в динаміці.
Висловлюємо подяку за вашу підтримку і допомогу!
Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку!!