День Святого Миколая в Рл
![](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/0-02-0a-9c30b17506fff82e972511c65161c4d5cc4a98d7a8bb5660b55063b9f2083c0d_8f01f8a5df9f1b92.jpg)
День Святого Миколая відзначається як символ милосердя. За традицією, діти отримують те, чого потребують найбільше. Незважаючи на століття, які промайнули з того часу, деякі людські бажання лишились однаковими: кожен хоче щастя, радості та тепла.
Цього тижня ми вирішили допомогти Миколаю в його добрій справі й також привітати ліцеїстів. Класами лунали пісні та сміх, разом із гірляндами сяяли усмішки, а учні створювали одне одному свято. І з позитивним настроєм дарували пряники — пряму поставку від Святого Миколая. Звичайно, він був задоволений нашими вчинками, хоча й присварив різочкою кожного особисто — задля профілактики та кращої мотивації до самовдосконалення.
Нехай цей позитивний настрій збережеться на час усіх зимових свят! І надалі вірте в чудеса та шукайте їх, адже вони трапляються щодня, не лише під час свят.
Пам'ятайте: диво завжди поряд, варто простягнути до нього руку.
Корженко Анна, учениця 10-А