Звернення Департаменту освіти і науки Київської міської ради
У зв’язку з подіями у центральній частині міста, з метою збереження здоров’я, охорони життя та захисту прав учасників навчально-виховного процесу та чисельними зверненнями батьків щодо роботи загальноосвітніх навчальних закладів, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) нагадує про обов'язкове:
- посилення охорони навчальних закладів;
- перенесення проведення будь-яких масових заходів на інші терміни.
-У цей період рішення щодо відвідування дітьми навчальних закладів приймають батьки, про що мають повідомити навчальний заклад.
Обновления в фото архиве.
![Фото архив Ярлык_2](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2014/02/Foto-arhiv-YArly-k_2-300x224.jpg)
Обращаемся с просьбой к нашим выпускникам, помогите восстановить историю лицея.
Нужны фотографии, материалы, воспоминания о вашей лицейной жизни. Наш фото архив не имеет фотографий до 2001 года.
Наш email: [email protected]
В фото архив добавлены альбомы:
2002 Лицейный театр "Камертон"
2002 После выпускного. Киевское море
2014 Математическая карусель и матбой с родителями. 6 класса
Випускники ліцею отримали право на першочергове зарахування до КНУ імені Тараса Шевченка
![КНУ Шевченка](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2014/02/KNU-SHevchenka-300x213.jpg)
Значна кількість випускників Русанівського ліцею м.Києва уже більше 20 років при вступі до вищих навчальних закладів обирає Київський національний університет імені Тараса Шевченка, віддаючи перевагу таким факультетам: кібернетиці, механіко-математичному, радіофізичному, фізичному.
За підсумками п’ятирічного моніторингу показників ЗНО та на підставі Закону України «Про освіту» 07 жовтня 2013 року ліцей та Університет уклали Договір про співпрацю з метою створення системи неперервної освіти, єдиного освітнього простору з розвитку здібностей обдарованої учнівської молоді, забезпечення профорієнтації старшокласників з підготовки до вступу на факультети та в інститути Університету.
Особливість цієї домовленості в тому, що випускники нашого закладу мають право на першочергове зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно Правил прийому п.11.1 , погоджених МОіНУ від 12.12.2013 р.