Байдарковий похід 2016
![IMG_3716](http://www.rl.kiev.ua/wp-content/uploads/2016/09/IMG_3716-300x200.jpg)
З 17 по 26 липня команда Русанівського ліцею (3 вчителі й 12 учнів) здійснила категорійний похід по річках Гірський Тікич— Синюха—Південний Буг (Черкаська, Кіровоградська, Миколаївська області). «Ми не шукаємо легких шляхів» —гасло цього походу. І це було саме так!!!
Перекати, пороги, непролазні шелюги, сотні кілометрів веслування… А яка краса!!! Скелясті береги, лелеки й чаплі, водяні курочки й білокрилі лебеді. І на останок як нагорода за проявлену мужність — рафтинг у Мігеї.
Ще раз переконуємось, що Україна — ДИВОВИЖНА!!!